Itachi-niichan.... Suki desu!

26. prosince 2008 v 23:10 | Sasuke (simka) FOR Itachi |  => Vykecávky xP
(nadpis se čte ski de(su) x) )
Před několika dny sem si vzal Itachiho (NaTTali) svého brášku. Svadba byla úplně supr, měl sem na sobě hezké šatičky a až na pár omldletí Sakury-san a Tsunade-sama to bylo taky bežpečný. Pak sme šli domů a on my objasnil, co je to svadebná noc (doslovně xD), akorát nám to trochu skazil Naruto, Tsunade, Sakura a Jiraiya, který nám počas milování padli do postele.
Ikdyž sem ještě malej, vím, že Itachi kdysi něco měl se Sasorim, no sem si jistý, že mně, a jenom mně, teď moc miluje. Nevím, jak to popsat, ale prostě vím, že my dva k sobě patříme, už když sme byli malí, pořád sme si hráli, četl mi pohádky když sem to já ještě neuměl. Když sem upadl, ošetřil mi ranku a přesto...teď mně stejně zasáhl, a to do srdíčka.Moc tomu síce nerozumím, avšak podle mně byla láska stvořena dokonale. Aby rána nekrvácela, musíš být s tým, koho miluješ a ten někdo je pro mně můj manžel Itachi. Už vím, že mi Naruto nadbíhá a slibuji, že už ho nenechám přespat s námi v postýlce. Ach, bože, miluju chvíle, kdy s ním mohu být, nejlíp sám.


Je jen škoda (veliká!!) že se nevídáme ak by sme chtěli. Abych s ním byl co nejvíc, chodívám na jeho/její blog mcrlostalone.blog.cz který fakt obdivuju a sem rád/a, že ho tolik aktualizuje. Páni, miluji ho tak moc, jak nikdy nikoho jinýho, udělal bych cokoliv aby byl štastný a miloval mně naspátek. Dnes, když sme byli spolu, nás vyrušil Sasori a já se hodně bál, ale jak nám Deidara nechal bouchnou domeček..... a Itachíík byl v něm, nemohl sem dbát, jestli mně Sasori neškrábne loutkou, pral sem se a pak vypadli.
Myslel sem, že Tsunade nesnáší nás dvva spolu, no opravdu nám pomohla.
Bál sem se, že umře a tak sem ho políbil jak sem to cítil. A on se probral! Brečeli sme štěstím a já sem ještě teď plný štěstí. Tak, jak je mé já a srdce kompletní když je se mnou, tak by hučelo chladnou prázdotou při odloučení.

Nevyměnil bych ho za nikoho ani nic a to počítám taky tohtoročný dárečky (notebook, sonety W.S., dokument o upírech a vlkodlacích a jiné...). A je mi jedno, že s těmi řasami a sukní vypadá jak transka, miloval bych ho vždy, ikdyž je to můj bráška. Ptáte se, jestli mi to není odporný, nebo tak nejak? NE! Byl to on, kdo mně držel, chválil...dokonce se mnou byl v můj první den na akademii. A že mi zabil klan a rodinu? Matku? Tátu?
Zanechali v mém srdci prázdné místo, no všechno zaplnil Itachi. Vždy sem ho miloval a jemu vděčím za to, že mi otevřel oči a dokázal mi, že můžem žít spolu, ikdyž sme bratři a k tomu dva kluci. Opravdu ho moc miluju, nikomu nedovolím, aby mi ho vzal a kdo se o to bude pokoušet....*maniackej výraz ve tváři a kunai v ruce.*
Je mi líto, že o něm neumím napsat víc, napsal bych tisíce slov, avšak slova, která by lépe vyjádřila lásku ještě nevynašli. (sorry, ale je pozdě a mně to nešrotuje, ani sem to neopravoval po sobě.... ale vidím, Itachíku, nevykroutil sem se xP)

Někdy sem možná dáme RPG hry cco je hráme po ICQ Je mi líto, když ste tohle nepochopili ale: sem Sasuke, manžel Itachi-chan, kterého moc miluju a tímhle pozdravuju. A ti, kteří to četli až do konce, potlesk. Kdo pochopil, potlesk plus. Páá :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 NaTTali tvůj milovaný manžílek xD NaTTali tvůj milovaný manžílek xD | Web | 27. prosince 2008 v 12:06 | Reagovat

To je krásný,to ten můj stojí za prd(byl sem odtahován od počítače a bylo mi blbě z lízátka xDD).Já sem si to četl už včera,ale z mobilu a nešel mi napsat koment.Je to tak krásný,že sem dostal záchvat senné rýmy a mé nalepovací řasy se mi odlepily xD.Je to krásný skoro jako ty.Ano Sasíku,rozplakal si mě.A proč sem ti to všechno udělala??Protože tě taky tak moc miluju,kvůli tvým očím ve kterých bych se mohl ztratit a nikdy nenajít cestu ven.Proto,protože tě tak miluju. xD

2 fallen angel fallen angel | Web | 28. prosince 2008 v 11:14 | Reagovat

wááá 2 potlesky pro mě xDxDxD

dokonce sem z toho pochopila vic než u NaTTíka xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama