Waycest summer part 3 (asi zmením názov xD)

4. prosince 2008 v 15:24 | Simka |  Waycest summer Parody
Tak, sľúbila som, slovo držím xD dajte aj komenty, ano? není to taká prdel snažiť sa písať vtipne (čo mi ani nejde xD ale to je detail) a po česky- aj keď, ten jazyk mám radšej, heh. Venujem Orochimaru-sama a GFMBR x) nech sa páááááááčiiiiiiiiiiiiiiiiii


Gerrarrd´s POV (zámerně tolik r xD)

Došli sme dovnitř, nepamatuju si, že by Berťas měl takovou chajdu... ale faktem je, že naposled sem měl 2 promile a trčel jenom na hajzlu. Chystal sem se zamířit tam, kam šel Mikes, no ten prcek do něj strčil a oba propadli dovnitř. SAKRA! Doufám, že ti upadne, Iero! Vzal sem svý caky paky, no vše už bylo obsazeno. ,, Můžeš spát u mě jestli chceš." Ozval se Quinn, takovej pitomej blonďáček. No jistě, ještě bych dostal AIDS :-P. " Bude spát u mě." Ozval se teď Bert. To nebude tak špatné- sice je vždycky děsně nahulenej, ale alespoň jako nahulená stará vrba- umí poradit. " Tak jo." Rezignoval sem já a peroxid.

Mikey´s POV
,, Franku! Slez se mě!" Vím, že to byla náhoda (úplnááááxD) ale jak do mě strčil, padnul na mě. ,, Proooč? Ploším, můžu na tobé ležet?" Navalil psí voči, což je hodně nefér, protože ví, jak miluju malá zvířátka. ,, Tak jo, můžeš." Gerard mi sice říkal, že nemám dovolovat lidem, aby na mě leželi, ale… když von tak krásně kouká! Po čase sem však už neměl co dělat, tak sem se mrvil. ,, Mikey, pokud chceš ještě sedět, nehejbej se!" ,, Proč?" omylem sem se hnul. Zrudnul v tváři a radši ze mě slezl. Já tomu nerozumím! ,, HRAJE SE !!! LÁHVEE!!!!!!!!" No, Gee mi jednou říkal, že to žádná láhev není, je to náhodně vybraná věc co se s ní točí. I tak ovšem chci vědet, vo co de, tak sem se zvednul a šel k ostatním. Frank za mnou cupital jako (nadržená) koza a když sme tam došli, sedl si oproti mě.
Frank/nadržená koza Iero´s POV
Když si sednu oproti, bude 100% šance, že to na nás jednou padne!!! Uuuu, už se tolik těším! Přišel Bert v Giga bílém županu, slamenným kloboukem na hlavě a jointem v puse. Postavil se na židli, čímž sem si měl možnost prohlédnout zajíčkové boxerky. ,, Taaakže... vole vás je tady jak nasratejch když se de šu...hrát. Hmm... pravidla.... ee...Musí se dělat vše, co bude uložené, jinak bude povinen (ten někdo) uklidit můj pokoj. Nejdřív se točí na jednoho, pak po druhé a pak se rozhodne, co bude…. J vám to jasný?" Zakončil svůj velice inteligentní projev Bert. Kurva, tak to neznamená, že mám 100% šance! Hmm, ale uklízet jeho pokoj bych nechtěl- jeho rodiče se o to jednou pokusili, jednou. Od té doby tu žije sám.
Možná se přehulili z ovzduší, možná se nabodli na stříkačky, nebo je sežrala nějaká mutace co se živila na chcíplých krysách pod jeho postelí. Fakt nevím. ,, žádné otázky, začínáme!" Rozhodl náš nahulený Guru a sedl si k nám na zem. Chytil láhev (výmečně nějaká zbyla, Quinn je používal jako protiatack vůči úchylnejm kamarádům xD) a roztočil. Srdce mi tluklo a…. padlo to na Gerarda.. sakra….točí se podruhé. Prosím, ať ne Mikey, prosím prosím prosím! Kur..,, Takže bráchové, eh. Začnem s něčím snadným, tak třeba, obejmout." Och, bože, díky Berte, kdybys nebydlel ve svém pokoji, zulíbal bych ti nohy. Geeho spočátku natěšenej ksicht se změnil na lehce zklamaný. Sežer si to. Mikey je taaak, roztomilej, mírně zrudnul když ho objal jak anakonda zajíčka. Och, zase se točí. Padlo to na mě. Prosím, mikey mikey mikey….

Do prdele! Bůh neexistuje, protože pak by to nevybralo Torosaura! ,, Hmm, co kdyby ste nám předvedli polibek? Nejméně 10 sekund!" Ať tě Jackson vojede ty hajzle! Pokud se ten afráč nepřestaně ceřit, oskalpuju ho! Nahl sem se nabručeně a začal se s ním "líbat", řeknu, je to utrpení. Konečně, 10 sekund! No, co to!?? Nejde mi oddělit se. Slyšel sem Gerardův smích, to si vodsere! Háro toho debila se mi zamotalo o piercing na rtu- a já že proč to tak divně chutná. FUUUJ!!!! Přišel k nám náš Guru a potáhl z jointa při místě spoje. Kousek vlasů zhořel a já byl volnej.
,, Vole, vy ste byla doslovně žhavá dvojice… tak, pokračujem, neboj Rayíku-zajíku, dám ti svůj kondicionér." Rychle zakroutil hlavou, když si představil, jak budou jeho vlasy vypadat. Pak následovali 2/3 páry které měli podobnou úlohu jako já a Torova hříva. ,, Fajn, zvyšujeme hranici, teď to bude polibek na nejmíň 2 minuty a né, že to budete flákat, hajzlové." Držím si palce, no… jo! Padlo to na Mikeho, nemůžu mít takovou smůlu. ,, Jupííííííííííí!!!!" NE! Potěšil se ten hajzl. To nesmím dopustit!!! Ozval se Mikey: ,, To se s ním mám líbat?! Je to brácha, ne?" ,, Chceš mi uklidit pokoj?! Háá?" Rezignoval a já taky, protože ho mám moc rád na to, aby šel do Bertova pokoje, protože i kdyby se nezabil hned, měl by trvalé následky. Gerard poklepal na místo u sebe a Mikey tam po čtyřech přelezl- všichni mu koukali na prdel, takže neviděli, jak zrudl- a opravdu si k nému sedl. Proklínám tě, láhve od piva!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Quinny Quinny | E-mail | Web | 4. prosince 2008 v 20:21 | Reagovat

hehe :D:D:D to byla prdel :D ale co ???? ja mam AIDS ?? :O to si odesres Mikey ty svine jedna :D vzdyt ja ti daaaaaam !!!!!!!

2 Geewayli Geewayli | E-mail | 5. prosince 2008 v 17:42 | Reagovat

máš u mě pochvalu za 1. že je to skvělé a za 2. že je to česky (divný koment ale co se dá dělat)  (slovensky si to musím přečíst 2x abych to pochopila xD :-D )

3 DareDareDevil DareDareDevil | 6. prosince 2008 v 0:06 | Reagovat

whoa...chudinka frankův pierc s raymondovýma vláskama:-D

4 NaTTali NaTTali | Web | 6. prosince 2008 v 12:48 | Reagovat

skvělý...Gerard mi sice říkal,že nemám dovolovat lidem,aby na mě leželi xDDD....já sem mrtvá smíchy...úžasný...další díl!!!hehe peroxid má AIDS xDDD.

5 DeAd! DeAd! | Web | 6. prosince 2008 v 20:31 | Reagovat

ďaleeeeeej :D geniaalnee

6 fallen angel fallen angel | Web | 28. prosince 2008 v 11:45 | Reagovat

miluju láhev od piva xDxDxDxD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama